Fen İşleri Müdürlüğü
![Fen İşleri Müdürlüğü](/dosya/logo/kofcaz-belediyesi-none.jpg)
BELEDİYEMİZ BÜNYESİNDE BULUNAN FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZ, 1 İNŞAAT TEKNİKERİ PERSONEL İLE İLÇEMİZ GENELİNDE İMAR, EMLAK, YAPI RUHSATLARI, ÇEVRE TEMİZLİĞİ VB. İŞ VE İŞLEMLERİ EN İYİ ŞEKİLDE YÜRÜTMEKTEDİR.
BELEDİYEMİZ BÜNYESİNDE BULUNAN FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZ, 1 İNŞAAT TEKNİKERİ PERSONEL İLE İLÇEMİZ GENELİNDE İMAR, EMLAK, YAPI RUHSATLARI, ÇEVRE TEMİZLİĞİ VB. İŞ VE İŞLEMLERİ EN İYİ ŞEKİLDE YÜRÜTMEKTEDİR.