Nurtigenetik ve Epigenetik Derneği Başkanı Doç.Dr.Gülsen Meral, Kofçaz ilçemizde bilgilendirme semineri düzenledi.

29 Mayıs 2024 15:45 Kofçaz Belediyesi 73

     Nurtigenetik ve Epigenetik Derneği Başkanı Doç.Dr.Gülsen Meral, “DNA Kaderiniz Değildir!” başlıklı semineri ile 27 Mayıs Pazartesi günü Kofçazlılar ile buluştu.

      Kofçaz Belediye Başkanı Levent Şenol’un da katılım gösterdiği seminerde Doç.Dr. Gülsen Meral, hastalıkların kader olmadığını, bu hastalıkların çıkış noktasında insan geni üzerindeki değişiklerin önemini, doğru beslenme başta olmak üzere genetik yapımıza özel hayat düzeni ile daha sağlıklı bir yaşamın mümkün olduğunu kaydetti.

     Seminerin sonunda Kofçaz’da bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Doç. Dr. Gülsen Meral; “Başkanıma çok teşekkür ederim, bu imkanı verdiği için. Arkadaşlarımızla çok değerli ve verimli istişarelerde bulunduk. Epigenetik ve Nurtigenetik konuştuk. Davet edildiğim her yere, Türkiye’nin 81 iline gideceğim. Çünkü ben Epigenetik ve Nurtigenetik Derneği başkanı olarak halkıma bunları anlatmalıyım. tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.   

      Kofçaz Belediye Başkanı Şenol da yaptığı açıklamada; “Değerli hocamıza biz çok teşekkür ediyoruz. Bizleri bilgilendirdiği için. Çok faydalı oldu. Kendisinden bu tür buluşmaların devamını bekliyoruz” diyerek çiçek takdiminde bulundu.

     Sayın hocamız Doç. Dr. Gülsen Meral hanımefendiye yapmış olduğu bilgilendirme seminerinden dolayı Kofçaz belediyesi ve Kofçaz halkı adına teşekkür ediyoruz.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Rota Medya © Tüm Hakları Saklıdır.